برنامه کلینیک ها

لطفا تخصصی که میخواهید را انتخاب کنید

 

 

برنامه کلینیک تخصصی و فوق تخصصصی بیمارستان تهران

ساعت روز پزشک تخصص
11-13 چهارشنبه جناب آقای دکتر کوروش شمیمی جراحی عمومی
11-13 شنبه جناب آقای دکتر شروین شیبانی جراحی عمومی
11-13 دوشنبه جناب آقای دکتر ناصر رهبر جراحی عمومی
13-14 سه شنبه جناب آقای دکتر عزت اله حقگذار جراحی پلاستیک
13-15 شنبه جناب آقای دکتر هومن شریعت زاده جراحی دست
13-14 پنج شنبه جناب آقای دکتر هومن شریعت زاده جراحی دست
13-15 یکشنبه جناب آقای دکتر حمید بهتاش جراحی ستون فقرات
15:30-16:30 شنبه جناب آقای دکتر عامری جراحی ستون فقرات
14:30 - 17 دوشنبه جناب آقای دکتر امیر شقاقی ارتوپدی
9-11 یکشنبه جناب آقای دکتر اشکان سلیمی ارتوپدی
17-18 يكشنبه جناب آقاي دكتر رضا شفيع پور

چراحي زانو

9-11 سه شنبه جناب آقای دکتر بیژن شاهرخی زنان و زایمان
15-17 سه شنبه جناب اقای دکتر حبیب اله بلداجی زنان و زایمان
10-12 يكشنبه سرکار خانم دکتر رویا موحد زنان و زایمان
15-17 سه شنبه سرکار خانم دکتر فرحناز امینی زنان و زایمان
15:30-18 یکشنبه سرکار خانم دکتر حمیده شبگرد مقدم زنان و زایمان
15-17 یکشنبه و سه شنبه جناب آقای دکتر سهراب شهزادی جراحی مغز و ستون فقرات
14-18 دوشنبه و چهارشنبه جناب آقای دکتر پازوکی جراحی مغز و ستون فقرات
11-14 روزهای زوج جناب آقای دکتر سرژیک آزاریانس داخلی مغز و اعصاب
14-16 شنبه سرکار خانم دکتر شیوا امامی داخلی مغز و اعصاب
12-14 یکشنبه و سه شنبه سرکار خانم دکتر شیوا امامی داخلی مغز و اعصاب
عصر شنبه تا چهارشنبه جناب آقای دکتر شهریار مشرفی جراحی کلیه و مجاری ادرار
9-11 پنج شنبه جناب آقای دکتر همایون مهران داخلی
11-12 دوشنبه جناب آقای دکتر داریوش کمال هدایت قلب و عروق
9-12 شنبه - دوشنبه - سه شنبه -پنج شنبه جناب آقای دکتر بهروز مشایخی قلب و عروق
9-11 یکشنبه جناب آقای دکتر بهروز مشایخی قلب و عروق
10:30 - 12 چهارشنبه جناب آقای دکتر بهروز مشایخی قلب و عروق
14-16 شنبه سرکار خانم دکتر سودابه سید زمانی قلب و عروق
14-15 چهارشنبه سرکار خانم دکتر سودابه سید زمانی قلب و عروق
14-18 یکشنبه تا سه شنبه سرکار خانم دکتر یاسمن قطبی قلب و عروق
13-14 دوشنبه جناب آقای دکتر عبدالعلی شهراسبی آنکولوژی خون
14-16 یکشنبه و سه شنبه جناب آقای دکتر کریم نصیرزاده آنکولوژی خون
13-15 شنبه سرکار خانم دکتر لاله قانعی غدد و دیابت
14-15 چهارشنبه سرکار خانم دکتر لاله قانعی غدد و دیابت
10-12 دوشنبه جناب آقای دکتر فریدون پروشانی نفرولوژی
15-17 يكشنبه سرکار خانم فرین رشید فرخی نفرولوژی
12-13 دوشنبه - چهارشنبه - پنج شنبه جناب آقای دکتر هومن هوشنگی گوارش
16-17 شنبه و یکشنبه جناب آقای دکتر جواد رستگار مقدم گوارش
11-12 سه شنبه جناب آقای دکتر جواد رستگار مقدم گوارش
15-16 چهارشنبه جناب آقای دکتر بيژن  زرسازگار گوارش
11-12 دوشنبه جناب آقای دکتر کامران درخشان اعصاب و روان
14:30-15 سه شنبه جناب آقای دکتر علیرضا نعمتی ریه
13:30-15 پنج شنبه جناب آقای دکتر علیرضا نعمتی ریه
12-13 شنبه جناب آقای دکتر فريد علي احیایی گوش و حلق وبینی
11:30-12 یکشنبه و سه شنبه جناب آقای دکتر افشين قاسمی گوش و حلق وبینی

 

تمامی حقوق برای بیمارستان تهران محفوظ است.