فيزيوتراپی

 

 

فيزيوتراپي، شاخه‌اي از پزشکي است که در آن براي توانبخشي بيماران از عوامل فيزيکي مثل گرما، سرما، الکتريسيته، نور و عوامل مکانيکي و ورزش استفاده مي‌شود.

فيزيوتراپيست با به حداقل رساندن عوارض و درمان بيماري‌ها و نيز از بين بردن عوامل محدود‌کننده و ناتوان‌کننده در جهت مستقل نمودن بيمار در طول زندگي تلاش مي نمايد و به طور خلاصه هدف فيزيوتراپي مستقل نمودن بيمار در طول زندگي مي‌باشد.

فيزيوتراپيست‌ با استفاده‌ از يک‌ سري‌ وسايل‌ مثل‌ ابزارهاي‌ الکترونيکي‌ و حرکات‌ ورزشي‌ در جهت‌ رفع‌ معلوليت‌ و افزايش‌ کارآيي‌ عضلات‌ ، اعصاب و كاهش درد‌ تلاش‌ مي‌کند

بخش فيزيوتراپي بيمارستان تهران در طبقه پنجم ساختمان شماره ۱ واقع شده است، فضايي مناسب محيطي شاد و صميمي با بهترين تجهيزات فيزيوتراپي شامل : الكتروتراپي، مكانوتراپي ، ماساژدرماني، منوال‌تراپي و ... آماده خدمت‌رساني به بيماران بستري و سرپايي مي باشد.

خدمات ارائه شده در بخش فيزيوتراپي در درمان بيماريها شامل:

جراحي اندام تحتاني، فوقاني، مشكلات ستون فقرات (انحراف ستون فقرات اسكوليوزيس، كايفوز) ،  بيماريهاي سيستم ايمني شامل : آرتريت، روماتوئيد ، زونا، فلج عصب صورتي، پاركينسون   آسيب‌هاي ورزشي ، اسپاسم عضلات، شكستگي‌ها و ... مي باشد.

مفتخريم كه در درمان بيماران با حفظ حريم خصوصي و بهترين متدهاي روزدنيا با تجهيزات و دستگاه‌هاي پيشرفته، با توجه به اصول اعتباربخشي بيمارستانها به انجام مي رسانيم.

واحد فيزيوتراپي آماده خدمات به بيماران بستري، سرپايي و همراهان عزيز مي باشد.

 

 

تمامی حقوق برای بیمارستان تهران محفوظ است.