آرشیو اخبار

پیام تبریک سال نو جناب آقای دکتر کورش شمیمی

فرا رسیدن سال نو اگرچه پایانی است بر یک سال تلاش صادقانه، اما سرآغازی است بر یکسال کوشش و خدمتی دیگر، سالی که باید همراه با امید به فردایی بهتر برتلاش خویش بیافزاییم

ادامه خبر ...

اعتباربخشی نسل چهارم

به گزارش روابط عمومی بیمارستان تهران تیم کارشناسان ارزیابی استانداردهای اعتباربخشی نسل چهارم در روزهای دوشنبه وسه شنبه ۱۴و۱۵بهمن ماه سال۹۸از بیمارستان تهران بازدیدنمودند.

ادامه خبر ...

برگزاری مراسم روز پرستار

مراسم بزرگداشت روز پرستار مورخ ۱۱ بهمن ماه ۹۸ از ساعت ۱۰ صبح در سالن اجتماعات دکتر پارسا آغاز شد.

ادامه خبر ...

فراخوان مسابقه عکاسی با موضوع من پرستارم.

به مناسبت گرامیداشت روز پرستار " جشنواره من پرستارم " را با شعار " دست های مهربان تو، امید بخش زندگی " با هدف گسترش فرهنگ مهربانی، به بیمار در قالب آثاری همچون عکس، متن، فیلم، کلیپ، کاریکاتور و ... برگزار می نماید.

ادامه خبر ...

مراسم معارفه آقای حمید کریمی

مراسم معارفه آقای حميد كريمی به عنوان مدير جديد بيمارستان تهران روز يكشنبه مورخ ۹۸/۰۸/۱۲ ساعت ۹:۳۰ در سالن اجتماعات دكتر پارسا برگزار كرديد.

ادامه خبر ...

مانور اطفاء حريق و نجات

به گزارش روابط عمومی بيمارستان تهران؛ اين مانور با همكاری و مشاركت ايستگاه ۱۸ آتش نشانی و با شبيه سازی شرايط بحرانی و سناريوی از پيش تعيين شده در بيمارستان تهران آغاز گرديد.

ادامه خبر ...

برگزاری مراسم تودیع جناب آقای دکتر کاکویی

مراسم توديع جناب آقای دكتر جواد كاكوئی مديريت محترم بيمارستان تهران در روز دوشنبه مورخ ۹۸/۷/۲۲ ساعت ۱۰:۳۰ با حضور جناب آقای دكتر شروين شيبانی عضو محترم هيئت مديره، مديران و مسئولين واحد ها در اتاق جلسات برگزار شد.

ادامه خبر ...

بزرگداشت روز كارمند

روز كارمند تجليل از انسان های شايسته ای است كه همه همت و تلاششان رفع مشكلات و ايجاد آرامش در جامعه است . روز كارمند گرامی باد .

ادامه خبر ...

تله مدیسین

پزشکی از راه دور یا تله مدیسین ، روشی است که به وسیله آن می توان کلیه فرآیند های معاینه را در حالی انجام داد که پزشک و بیمار در دو محل متفاوت از هم باشند

ادامه خبر ...

بسیج ملی کنترل فشار خون

در مورخ 27 اردیبهشت ماه همزمان با سراسر کشور طرح بسیج ملی کنترل فشارخون بالا به مرحله اجرا در آمد

ادامه خبر ...

تمامی حقوق برای بیمارستان تهران محفوظ است.