آرشیو اخبار

مراسم معارفه آقای حمید کریمی

مراسم معارفه آقای حميد كريمی به عنوان مدير جديد بيمارستان تهران روز يكشنبه مورخ ۹۸/۰۸/۱۲ ساعت ۹:۳۰ در سالن اجتماعات دكتر پارسا برگزار كرديد.

ادامه خبر ...

مانور اطفاء حريق و نجات

به گزارش روابط عمومی بيمارستان تهران؛ اين مانور با همكاری و مشاركت ايستگاه ۱۸ آتش نشانی و با شبيه سازی شرايط بحرانی و سناريوی از پيش تعيين شده در بيمارستان تهران آغاز گرديد.

ادامه خبر ...

برگزاری مراسم تودیع جناب آقای دکتر کاکویی

مراسم توديع جناب آقای دكتر جواد كاكوئی مديريت محترم بيمارستان تهران در روز دوشنبه مورخ ۹۸/۷/۲۲ ساعت ۱۰:۳۰ با حضور جناب آقای دكتر شروين شيبانی عضو محترم هيئت مديره، مديران و مسئولين واحد ها در اتاق جلسات برگزار شد.

ادامه خبر ...

بزرگداشت روز كارمند

روز كارمند تجليل از انسان های شايسته ای است كه همه همت و تلاششان رفع مشكلات و ايجاد آرامش در جامعه است . روز كارمند گرامی باد .

ادامه خبر ...

تله مدیسین

پزشکی از راه دور یا تله مدیسین ، روشی است که به وسیله آن می توان کلیه فرآیند های معاینه را در حالی انجام داد که پزشک و بیمار در دو محل متفاوت از هم باشند

ادامه خبر ...

بسیج ملی کنترل فشار خون

در مورخ 27 اردیبهشت ماه همزمان با سراسر کشور طرح بسیج ملی کنترل فشارخون بالا به مرحله اجرا در آمد

ادامه خبر ...

بزرگداشت روز كارگر

مراسم گرامیداشت روز جهانی کارگر در روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۲/۱۱ ساعت ۱۱:۰۰ با حضور کارگران، همراهی مسؤلان و کارکنان بیمارستان تهران در سالن دکتر پارسا برگزار گردید

ادامه خبر ...

بزرگداشت روز بهداشت حرفه ای

بهداشت حرفه‌ای شاخه‌ای است از علم بهداشت و عبارتست از شناسائی، ارزیابی و کنترل عوامل زیان آور موجود در محیط کار به همراه یکسری مراقبت های بهداشتی درمانی به منظور سالم سازی محیط کار و حفظ سلامت نیروی کار. بهداشت حرفه‌ای ترکیبی از علوم پزشکی و مهندسی می‌باشد.

ادامه خبر ...

بزرگداشت روز آزمایشگاه

سی ام فروردین ماه، سالروز تولد حکیم جرجانی پزشک نامدار ایرانی و روز آزمایشگاه، فرصت مناسبی است تا از همه تلاشگران این عرصه تقدیر و تشکر به عمل آید.

ادامه خبر ...

هفته ملی سلامت مردان ایران

همه ساله پويش هفته ملی سلامت مردان ايران از اول اسفند تا هفتم اسفند ماه با هدف اطلاع رسانی و حساس سازی گروه های مختلف جامعه در خصوص اولويت های سلامت مردان كشور برگزار می شود.

ادامه خبر ...

تمامی حقوق برای بیمارستان تهران محفوظ است.